Menu Zavřeno
  • Nově nabízíme JAZYKOVÉ POBYTY VE VELKÉ BRITÁNII PRO DĚTI I DOSPĚLÉ V TĚCHTO LOKALITÁCH: BRISTOL, CARDIFF, PORTSMOUTH, SOUTHAMPTON. Kurzy jsou vhodné pro děti i dospělé, lze je zahájit kdykoliv během roku. Výuka probíhá v kurzech či individuálně, nabízíme jak výuku obecné angličtiny, tak přípravu ke zkouškám Cambridge či IELTS. Ubytování v hostitelských rodinách či univerzitním kampusu.
  • Kurzy organizujeme ve spolupráci s jazykovou školou TEG English, která má více než 10ti letou tradici ve výuce jazyků.  Výuka probíhá dopoledne, odpoledne i večer. Každý den včetně víkendů je pro vás k dispozici široká nabídka výletů a aktivit.
  • Pro bližší informace a cenovou kalkulaci prosím volejte či pište: +420 728 134 031, info@jazykovaskola-im.cz